Shenzhen Kart Küp Akıllı Teknoloji Co, Ltd
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik
Card Cube Group, Kablosuz RFID Çözümleri için 13.56MHz Bluetooth RFID Okuyucu Serisi

Dünyanın önde gelen RFID etiket ve RFID okuyucu tedarikçisi Card Cube Group, Bluetooth bağlantısı üzerinden kablosuz veri aktarımı yapmak üzere tasarlanan 13.56MHz bluetooth RFID Reader'ı piyasaya sürdü. Gerçek zaman modunda Bluetooth tabanlı bilgisayarlara / PDA'lara etiket kimliği yüklemek için Bluetooth (Sınıf İki) teknolojisini kullanıyor.

Bluetooth RFID reader

Bu bluetooth tabanlı RFID okuyucu piyasadaki ISO 14443A, ISO 14443B veya ISO 15693 RFID etiketlerini de içeren 13.56mHz HF RFID etiket formatlarını okuma ve yazma kapasitesine sahiptir. 6 cm okuma aralığı ile HF bluetooth RFID okuyucu DL990, güvenlik, devriye, maden, finans ve demiryolu sistemi vb. Sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

82 mm x 52.3 mm ölçen avuç içi boyutunda bluetooth RFID okuyucu, WinCE 5.0 veya Windows Mobile 5.0 / 6.0 işletim sistemi ile çalışan cihazlarla uyumludur. Küçük boyuta ek olarak, uzun bir pil ömrü vardır - sürekli olarak etiketleri okur şarj başına en fazla 6000 kez, böylece el aygıtına pratik RFID yeteneği kazandırır.

Card Cube Group Hakkında

Card Cube Group, Çin'de EPC & RFID teknolojisinin araştırma ve geliştirmeye odaklı lider şirketidir.

Card Cube Group, herhangi bir dikey pazarlar için uygun RFID Etiketi, RFID Etiketi, Akıllı Kart ve RFID Okuyucusu'nun tartışmasız en geniş hattını üretmekte uzmanlaşmış ve Ulusal Bütünleşik Devre Kartı Kayıt Belgesi, IC Kartı Üretim Lisansı ve ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi. Ayrıca, 26.000 metrekarelik bir alanı kaplayan bir fabrikaya sahibiz.

Card Cube ürünleri, RFID ve pazarlarıyla ilgili tanınmış endüstri standartlarıyla tasarlanmış ve üretilmiştir, ancak en önemlisi işletmenizin RFID ihtiyaçlarını tanımak ve anlamak için zorlu ortamlarda kullanmak içindir. "Yenilikçi Teknoloji", "Üstün, Düşük Maliyetli Ürün" ve "Profesyonel, Verimli Müşteri Hizmetleri" sunmayı taahhüt ediyoruz.


Ürün kategorisi

Fast Track

Copyright © Shenzhen Kart Küp Akıllı Teknoloji Co, Ltd