Shenzhen Kart Küp Akıllı Teknoloji Co, Ltd
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik
Hayvan Takip için Kart Küp Hijyenik RFID Hayvan Kulak Etiketler

Hygienic RFID Animal Ear Tags for animal tracking

Hayvan izleme çözümünde ileri düzeydeki Çinli bir lider üretici olan Card Cube Group, sığır, domuz ve koyunlarda olduğu gibi büyük hayvanlarda hayvan çiftliği için hijyenik RFID Hayvan kulak etiketleri serisi başlattı.

Kulak etiketleri, etiketlenmiş hayvanlarda enfeksiyon olasılığını azaltmak için bakterilerin yetişmesi kolay olmayan poliüretandan imal edilmiştir. Böylece Card Cube'un gelişmiş RFID Hayvan etiketleri, hayvan izlemede hem etiket tutma hem de enfeksiyon önleme alanında yüksek performans sağlayabilir.

İlgili Ürünler more +

Bu kullanıcı dostu RFID hayvan kulak etiketleri , sığır, domuz ve koyun gibi hayvancılık yaşam döngüsü izleme alanlarında iyi performans gösterir. Pasif bileşenler (pilsiz), beslenme, bağışıklık, hastalık yönetimi ve yetiştirme uygulamaları gibi süreçlerde otomatik hayvancılık yönetimini etkinleştirmek için kulak etiketleri olarak giyilir.

RFID hayvan etiketi , bireysel hayvanlar kaydedilerek büyüme oranlarının izlenmesine yardımcı olabilir. Kulak etiketleri ek olarak Card Cube, hayvan izleme işlemlerini kolaylaştırmak için enjeksiyon etiketi, askı etiketi, ayak halkası ve etiket prensibi de piyasaya sürdü.

Bu RFID hayvan kulak etiketleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://www.worldnfc.com/rfid-animal-tags-1.html adresini ziyaret edin .


Ürün kategorisi

Fast Track

Copyright © Shenzhen Kart Küp Akıllı Teknoloji Co, Ltd