Shenzhen Kart Küp Akıllı Teknoloji Co, Ltd
Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik
Kart Küpü RFID Bileklik Tasarım ve Boyut Çeşitliliği

Card Cube Group kısa bir süre önce dinlenme alanı, lunapark, yüzme havuzu ve hastaneler gibi sınırsız uygulamalar için ideal olan çeşitli dizayn ve boyutlarda seri RFID bilekliklerini başlattı.

Silicon'dan üretilen RFID bilekliği rahat ve alerjik değildir. Ve kadınlar, erkekler veya çocuklar için çeşitli renk ve ebatlarda mevcuttur. LF / HF veya UHF'de çalışırken, RFID bileklik için okuma / yazma mesafeleri, vücut türüne göre değişir, maksimum 5 m ila en az 1 cm arasında değişir.

Su geçirmez ve tekrar kullanılabilir RFID bilekliği eğlence bölgesi, eğlence parkı, yüzme havuzu vb. Alanlarda erişim kontrolü için idealdir. Bu RFID bilekliğinin verileri 100.000'den fazla kez okunabilir ve yazılabilir, böylece etkinliği ve doğruluğunu artırırken maliyetleri de düşürür ve tehlikeli hatalar.

Çok amaçlı RFID bilekliği , her bileklik benzersiz bir kimlik kodu ile gelir ve ihtiyaçlarınıza göre her çeşit cips alternatif olduğundan, kişiler izlemesi için sağlam bir RFID çözümü üretebilir. Bileklik, logo baskısı, numara yazdırma işlemlerini tamamen destekliyor.

İlgili Ürünler more +

RFID bilekliği hakkında daha fazla bilgi için http://www.worldnfc.com/rfid-wristbands-1.html adresini ziyaret edebilirsiniz .

İlgili Ürünler more +

Bileklik, hijyenik silikondan oluşturulmuş olup, eğlence parkları, yüzme havuzları ve hastaneler vb. Alanlarda erişim kontrolü için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, bileklik pil gerektirmez ve yıllarca kullanılabilmektedir.

RFID Bileklik hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://www.worldnfc.com/rfid-wristbands-1.html adresini ziyaret edin .


Ürün kategorisi

Fast Track

Copyright © Shenzhen Kart Küp Akıllı Teknoloji Co, Ltd